../

 

KALE ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT

 

KALE NAKLİYAT Şehirler Arası Nakliyat olarak şehirlerarası nakliyat sektöründe sizlere tüm Türkiye geneline şehirler arası taşımacılıkhizmeti vermekteyiz. Deneyimli eleman kadromuz ve son teknoloji yeni model araçlarımız ile sigortalı, marangozlu, ambalajlı şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz. Şehirlerarası taşımacılık hizmetlerinden umduğunuz güvenilir ve kaliteli taşımacılık hizmetlerini firmamızdan alabilirsiniz.

 

Şehirlerarası taşımacılık hizmeti almaya karar verdiğinizde firmamızı 1-2 iş günü içerisinde aradığınızda firmamız evinize ücretsiz olarak eksper gönderir. Eksper tüm eşyaları inceler ve nakliyat çalışma programı hazırlar. Hizmetimiz hakkında eksper müşterimize detaylı olarak bilgi aktardıktan sonra taşıma fiyatı belirlenir ve anlaşma sağlanır ise müşterilerimiz ile sözleşme kapsamında eşyalarınız taşınır. Şehirler arası taşıma Şirketleri göründüğü gibi kolay olmayan, taşınma programının önceden iyi bir şekilde hazırlanması ile başlar. Şirketimiz tüm ev içerisinde mobilya eşyaları demonte yapar. Demontenin amacı büyük olan, kapıdan zor geçen, taşınması güç olan eşya gurubudur. Bu tür eşyalara firmamız bünyesinde çalışan marangoz elemanları tarafından demonte yapılır. Eşyanın gideceği yerde yine aynı elemanlar tarafından demonte gören eşyalar monte işlemi yapılarak eşyaların kurulumu gerçekleştirilir. Eviniz içindeki tüm eşyalarınız deneyimli personelimiz tarafından araca aktarıldıktan sonra eşyalar yola koyulur. 

KALE evden eve nakliyat- Yıllardır müşterilerine kaliteli ve dürüst taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Şehirler arası taşımalarda da söz verdiği gibi zamanında ve dürüst çalışma prensibi ile hizmete devam etmekteyiz.

  • Sigortalı Güvenli Taşımacılık
  • En uygun maliyetler ile kaliteli hizmet
  • Modern ve Hijyenik Araçlar
  • Eğitimli Uzman personeller
  • Zamanında teslimat