../

 

Depolama ve Paketleme Hizmetleri

Eşv eşyası depolama ve Evden Eve Nakliyat Hizmetini Bir Arada Sunan Kale Nakliyat ve Doplama LTD. ŞTİ.'ye Hoş geldiniz.

İzmir eşya depolama hizmetleri sunan firmamız İzmir bölgesinde bulunan 1 adet depolama alanı bulunmaktadır.İzmir ilinde her ilçesine hizmet vermekteyiz eşyalarınızı ahşam kutularımız ve odalı depolarımızda saklanmaktadır.%100 güveli olan depolama alanlarımızda eşyalarınızı gözünüz arkadan kalmadan teslim edebilirsiniz.İzmir eşya depolama lider kuruluşlardan bir olan firmamız anlaşmalı olduğu reysaş antrepolarında eşyalarınız tamamen kurumsal ve lider firmaların catısı altında depolanmaktadır.Depolamarımızdaki tüm eşyalar sigortalı olup oluşa bilecek dış ve iç etkenlere karşı korumalı aynı şekilde doğal afet ve yangın,su baskınına karşı tüm önemler alınmıştır.Bu şekilde depolaarımızda olmusuz koşulların söz konusu olmamasına ramen eşyalarınız değerinde sigortalanmaktadır.Tüm eşyaların sınıflarını ayır etmesizik +1,1+1,2+1,3+1 vs.. eşyalarınızı depolama hizmet sunmaktayız.

 

 

Eşyalarınızı depolatırken, içiniz rahat olsun istiyorsanız kesinlikle kurumsal bir firma ile anlaşmak zorundasınız. Firmamız depolarına alınan eşyaların yoğunluğu ne olursa olsun, isterseniz tek parça eşya depolayın; firma kaşe ve ıslak imzası ile sizlere sözleşme vermektedir. Bütün depolarımız bize ait ve firmamız adına kayıtlıdır. Bütün çalışanlarımız ve ambalaj malzemelerimizle birlikte araçlarımızda dahil her şey üzerinde Kale Nakliyat Logosu bulunmaktadır.

Emin ellerde içiniz rahat depolama istiyorsanız bize danışın. İstanbul'un bütün bölgelerinden sayısız referans sunabiliriz.